bolescise website

moja strona internetowa ;)
    Aktualny czas: czwartek, 13 grudnia 2018 r. || Dziś imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
⇒ Strona główna ⇒ O mnie ⇒ Wydarzenia ⇒ Aktualności ⇒ Download ⇒ Galeria ⇒ ReactOS <- POLECAM!! ⇒ Osiągnięcia ⇒ Filmy ⇒ Muzyka ⇒ Gry ⇒ Linki ⇒ Kontakt


Stronę odwiedzono:
8308 razy

Twój adres IP to:
52.91.245.237

Na stronie jest osób:
412

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej!!!


Dzień Matki


    Z okazji Dnia Matki - wszystkim Mamom składam najserdeczniejsze życzenia! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, pociechy ze swoich dzieci, worka pieniędzy oraz uśmiechu na twarzy!
Życzy Błażej

26 maj 2013

Mała aktualizacja


    Prace nad stroną powoli znowu się rozpoczynają! Trwają prace nad nowymi pomysłami, które powinny ulepszyć tę stronę, ale to z pewnością trochę potrwa ;) Dziś dodaję tylko zmienioną treść i poprawiony silnik strony, lecz niedługo dojdą nowe funkcje dla mojego silnika strony, który jest w tej chwili mało rozbudowany ;) Dzisiejsza zmiana pozwoli mi szybciej i łatwiej go rozbudować!

3 maj 2013

12.12.12 i nowość


    Tak, mamy dziś datę oznaczoną jako 12.12.12! To niejako przełom w naszej historii, ponieważ to już ostatnia taka data, którą to pokolenie na pewno zapamięta. Nowością na tej stronie jest to, że skrypt strony od dziś nosi miano wersji 1.0, głównym założeniem tej wersji było to, aby całość była na moim jednym serverze, a nie odwoływała się częściowo do elementów na innych serverach, do których niekoniecznie mam dostęp. Niestety z przykrością zawiadamiam, że strona przynajmiej tymczasowo zostaje zawieszona - do odwołania.

12 grudzień 2012

Poprawki i plany..


    Jak napisałem w poście poniżej - zrobiłem licznik do strony, ale dopiero dziś zauważyłem, że zawiera on błąd, gdy rozwiążę ten problem, wrzucę nowy licznik spowrotem na stronę. Poprawiłem na stronie górny pasek z datą, wydawał mi się trochę brzydki, wyświetlał datę w formacie dd.mm.rrrr, zmieniłem, że wyświetla teraz nazwę_dnia, dd nazwę_miesiąca rrrr myślę, że to jest lepsze, niż poprzednia wersja. Już niedługo silnik mojej stronyotrzyma nazwę wersji 1.0, niewiele pisałem o wersjach, dotychczas nie miałem jakoś specjalnych założeń co ma zawierać wersja, robiłem co przyszło mi na myśl, ale mając na celu, żeby całość strony była dla mnie dostępna i żebym mógł ją łatwo edytować, teraz kilka skryptów jest na innym serwerze, niż mój, czyli nie mam do tego dostępu, ale postaram się napisać własne odpowiedniki tych skryptów, nie ma tego dużo, w przyszłości będę się starał raczej nie stosować rzeczy, do których nie mam kodu źródłowego i nie mam przez to wpływu na efekt działania. Zmotywował mnie do tego głównie skrypt wyświetlający na stronie kto ma imieniny, czasami przez ten skrypt strona potrafi się zamulić... Gdyby ten skrypt był na moim serverze, to zostałby wygenerowany pewnie znacznie szybciej, przez co cała strona ładowałaby sie szybciej.

25 październik 2012

Zmiany, powolne zmiany!


    Niektórzy pewnie się dziwią dlaczego na tej stronie tak niewiele się zmienia, otóż jest wręcz przeciwnie, zmienia się bardzo wiele, ale przeważnie tam, gdzie tego nie widać, czyli edytuję baardzo powoli silnik, na którym stoi moja strona. Kolejne wersje "testuję" przed wprowadzeniem ich na stronę główną, ponieważ ona ma działać stabilnie, a nie sypać się co chwilę ;) Niedługo mam zamiar wptowadzić nową wersję licznika odwiedzin strony, który da mi dokładniejszy obraz ile faktycznie osób wchodzi na moją stronę, no i czy te osoby wracają tutaj czasem :) Większych zmian na razie nie przewiduję z powodu braku wolnego czasu na poświęcenie go dla edycji tej strony :(

24 październik 2012

Zmiany, zmiany, idą zmiany!


    Dzisiaj przeglądając swoje "mądre" książki znalazłem kilka bardzo fajnych funkcji, które ułatwią mi napisania tego już wiele razy wspominanego panelu admina :) oprócz tego staram sie usprawnić skrypt tak, abym nie musiał aż tyle pisać dodawając newsa, zamiast pisać milion rzeczy w html-u napisałbym poprostu to co chcę przekazać, jakiś tytuł i datę, czyli to co jest wyświetlane na stronie, niestety na razie jestem zbyt głupi na to, aby to szybko zrobić, ale im dłużej będę się z tym męczył tym więcej się nauczę, w końcu każdy człowiek uczy się na błędach.. najczęściej swoich niestety.., oczywiście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zmiany, które zajdą na tej stronie wyjdą na dobre zarówno dla mnie, jak i dla was ;)

20 wrzesień 2012

Mały wpis tłumaczący co się dzieje, a co nie..


    Witajcie :) ostatnio długo nic nie pisałem, na stronie również nie dawałem zbytnio zmian, jednakże myślę, że już niedługo pozmieniam sporą część strony, ciągle myślę co tutaj pozmieniać, a czasu jak na złość mało..., a nawet gdy już mam trochę wolnego czasu, to jestem tak zmęczony, że nie jestem w stanie myśleć.., no cóż, stronę trzeba będzie jednak uaktualnić, bo obecny skrypt mimo iż jest znacznie lepszy od wcześniejszych wersji, to i tak nie jest doskonały i potrzeba mu wielu, wielu zmian.. ;) Podobnie mój ulubiony system operacyjny ReactOS, z dnia na dzień staje sięcoraz lepszym, ale do świetności jeszcze sporo mu brakuje, kto choć raz go spróbował odpalić, ten wie o czym piszę ;) pozdrawiam was serdecznie cya ;)

17 wrzesień 2012

Zmiany na lepsze


    W kodzie strony zaszły duże zmiany, wcześniej pisząc tą stronę nie trzymałem się do końca standartów, przez co strona wyświetlana mogła być różnie, jednakże teraz znaczną część kodu strony przepisałem tak, aby była jak najbardziej zgodna ze standartami W3C, jednakże nie wszystko może się dać w prosty sposób przepisać, a części jeszcze po prostu nie zdążyłem zrobić, więc proszę o cierpliwość :) Już niedługo strona będzie znacznie lepsza :) A w sumie to niemal ciągle się zmienia na lepsze :D

Aktualizacja: Po kilku godzinach walki udało mi sie naprawić wszystkie błędy, które wyświetlał validator strony w3c :) Nie sądziłem, że jeszcze dziś uda mi się to wszystko naprawić :D

4 wrzesień 2012

Po przerwie... ;D


    Właśnie skończyłem kolejne modyfikacje strony i przeglądałem moje wcześniejsze wypowiedzi na tej stronie..., wspominałem wcześniej o panelu admina :D do dziś mam tylko zlepek różnych funkcji, które w żaden sposób nie są przydatne ;) Pisałem, że w moim wykonaniu potrwa pisanie tego rok, a tu już rok dawno minął, a panelu admina nie widać :D Oczywiście Wy i tak nie będziecie go widzieć, ale mi by to ułatwiło zarządzanie stroną ;) Wiele elementów strony to nadal czysty html z css, niedawno przepisałem niektóre części w php, żeby strona nie ważyła tak dużo, tam gdzie niektóre części się często powtarzały jest jedna funkcja w php, która te części tworzy ;) Jeśli coś z tego rozumiecie, to znaczy, że jest dobrze :D pozdrawiam was :)

26 sierpień 2012

Po mniejszej przerwie... ;D


    Dodałem na stronie drobne modyfikacje, które ułatwią w przyszłości mi zmianę niektórych elementów na stronie, zmiana nie jest widoczna dla odwiedzającego stronę, ale za to mi bardzo ułatwi pracę nat tą stroną, lub też nad innymi stronami, które w pezyszłości być może założę :) No bo po co pisać coś kilka razy, jak przecież można skopiować? ;)

24 sierpień 2012

Po dłuugiej przerwie...


    Tak, baardzo dawno nie pisałem już na tej stronie, ale działo się wiele ;D Kolejną zmianą na stronie to dodanie zawartości kilku podstron, które oczywiście z czasem będą się powiększać i zmieniać ;) Tak więc zawszaszam was do odwiedzania od czasu do czasu mojej strony internetowej ;) Tak, wiem, że pisałem już podobnie w styczniu.. Strona przez pewien czas faktycznie stała w miejscu, przez brak czasu, pomysłów, neta itd.. itp... Jednakże teraz postaram się pisać nieco częściej na stronie, lub chociaż ją uzupełniać, bo na pewno nie powiecie, że ta strona jest zapełniona do granic możliwości.., można tu dodać baardzo wiele :)

9 sierpień 2012

Kolejna porcja zmian!


    Tak, dawno nie pisałem już na stronie, ale to nie znaczy, że nic się nie działo, do wszystkich podstron dodałem już tytuły, zmieniłem także hosting na taki, gdzie nie ma tych ochydnych reklam ;D Chociaż strona może czasem się nie włączać, gdyż czasami administratorzy servera sprawdzają, czy na stronie nie ma jakichś skryptów zagrażających bezpieczeństwu servera i jego użytkowniów. Rozpocząłem też drobne prace nad panelem admina, ale na razie nie jest on użyteczny do niczego. Kolejną zmianą na stronie to dodanie kilku podstron i ich zawartości, która oczywiście z czasem będzie się powiększać, bo na pewno jedna gra, czy jeden filmik na stronie szybko się znudzą ;) Tak więc zapraszam was do odwiedzania od czasu do czasu mojej strony internetowej ;) Poza tym chciałbym serdecznie pozdrowić mojego super kolegę Łukasza, znanego przez wielu osób pod nickami takimi, jak Lew2, Władziu, Browar etc.. ;)

9 styczeń 2012

Po krótkiej przerwie


    Znowu długo nie pisałem na mojej stronie... Niektórzy pewnie myśleli, że o niej zapomniałem, ale nic bardziej mylnego, miałem może mały przestój w pisaniu stronki, ale trochę tutaj pozmieniałem. np. wyświetlana jest data, no i nowe napisy na banerze :) Ponieważ są święta Bożego Narodzenia chciałbym wam wszystkim złożyć najszczersze życzenia.

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, dużo radości, spełnienia marzeń, dużo miłości, wystrzałowego sylwestra, oraz szczęśliwego Nowego Roku :)

25 grudzień 2011

Wybór hostingu, nowe podstrony, licznik odwiedzin


    Długo nic nie pisałem, ale jak już pewnie zauważyliście przeładowywanie stron jest już niemal gotowe ;) Aktualnie poprawiam drobne błędy i zabieram się za pisanie panelu do administracji stroną, ale to może potrwać dość długo :) Staram się także znaleźć jakiś hosting nie dodający reklam, gdyż one strasznie szpecą stronę. Oprócz tego powoli tworzę podstrony, których brakuje, oczywiście, jeśli wejdziecie na podstronę, której nie ma, lub nie jest aktualnie gotowa do publikacji otrzymacie jako zwrot informację o błędzie 404, czyli braku strony. Niedługo dodam także licznik odwiedzin na stronę, mam nadzieję, że spodoba się wam strona, gdy zostanie ostatecznie ukończona :) A na razie prace nad nią trwają pełną parą!

14 grudzień 2011

Przeładowywanie stron, cienie i inne...


    Jak wczoraj napisałem, rozpocząłem prace nad przeładowywaniem strony :) na razie nie będzie to widoczne (strony nie będą się przeładowywać), ale już niedługo będzie skończone :) również dzisiaj poprawiłem wygląd strony, dodając troszkę cieni pod paskami menu i nazwą podstrony, a także dodałem pasek, na którym jest wyświetlana godzina, mam nadzieję, że strona zaczyna się wam coraz bardziej podobać i w końcowym etapie przypadnie wam do gustu :) oczywiście serdecznie zapraszam was na moją stronę i podpowiadania mi co warto jeszcze zmienić :) przyspieszy to tworzenie mojej strony :)

4 grudzień 2011

Kolejne poprawki wyglądu


    Dodałem drobne poprawki do wyglądu (tak, znowu :D), zmieniłem np. wygląd nagłówków w menu, oraz uprościłem wygląd stopki :) Również poprawiłem nieco zmienianie się obrazków w podkolumnie "Reklama", jutro zabiorę się za inne podstrony, mam nadzieję, że gdy już w końcu ukończę tą stronę, to spodoba się ona wam :) Jeszcze czeka mnie wybór servera, ale niestety ciężko znaleźć cokolwiek rozsądnego bez reklam i za darmo...

3 grudzień 2011

Usunięcie śmieci i poprawki w wyglądzie


    Dawno nic nie zmieniałem, tym razem tylko usunąłem niepotrzebne pliki, które dawniej były używane, a teraz zostały zastąpione przez lepsze, np. baner, chyba nikt już nie pamięta starego czerwono-niebieskiego baneru ;) wyglądał okropnie :) Już niedługo zaczną pojawiać się jakieś proste skrypty w php i strona zacznie wyglądać i być bardziej użyteczna, niż teraz :) Oprócz tego poprawiłem lekko wyświatlanie newsów :) wyglądają teraz nieco lepiej :)

20 listopad 2011

Poprawki wyglądu i inne...


    Drobne poprawki wyglądu :) niestety do używalnej strony nadal bardzo wiele brakuje... muszę sie w końcu zabrać za kod php do przeładowania zawartości strony, ale tylko tego co się zmienia, no bo po co ładować całą stronę na nowo?? ;) Hmm.. do tego komentarze na każdą podstronę, no i myślę też dać możliwość komentowania każdego wpisu na stronie głównej, oczywiście nie może zabraknąć panelu admina :D Ale to plany na co najmiej rok w moim wykonaniu :D Ale jak to mówią, chcieć to móc ;)

27 lipiec 2011

Drobne zmiany


    Jak zwykle trzeba coś dodać nowego do strony ;) Tym razem tylko drobne modyfikacje, których niektórzy pewnie nie zauważą :D Ale dla pedantów rzucające się w oczy ;)

26 lipiec 2011

Obrazek


   

    Moja super przyjaciółka przysłała mi właśnie na gg ten obrazek, uznałem, że warto go zamieścić na stronie :) W późniejszym czasie znajdzie sie w galerii :) Pozdro dla

    Został dodany prosty baner, żeby załatać brzydką białą plamę ;)

25 lipiec 2011

Witam serdecznie


    Witam serdecznie na mojej stronie internetowej :) Na razie jest to skromna strona, która będzie powoli rozwijana, ostatecznie chciałbym, aby był to CMS (system zarządzania treścią), ale co z tego wyjdzie zobaczymy wraz z upływem czasu :) Na razie skupiam sie na wyglądzie, czyli html + css

24 lipiec 2011

Pierwszy news


    Ta strona jest założona w celu ćwiczenia własnych umiejętności i rozwijania ich :) Jest to także moje internetowe portfolio :)

24 lipiec 2011

więcej na podstronie Aktualności

Copyright © 2011-2014 bolescise website